Nabídka práce v obci Kobeřice

2 aktuálních volných míst

  • Servisní mechanik - pneuservis a autoservis mojepneu

    KO: Ing. Smolka Josef, tel.: 608 361 845 - volejte Po - Pá 8:00 - 17:00 hod. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem zašlete na e-mail: smolka@mojepneu.cz. Požadujeme: - střední vzdělání s výučním listem, vhodné i pro absolventy - praxe na obdobné pozici vítána - zručnost, pečlivost, ochota, komunikace se zákazníkem Nabízíme: - práce na HPP v ...

  • Zubní technik, technička - protetik, protetička

    KO: Vladimíra Tošková, tel.: 604 964 774, e-mail: vladistoskova@seznam.cz. SŠ v oboru, praxe nutná ve fixní protetice. Mzda od 19 800 Kč + příplatek z provedené práce. Pracoviště Kobeřice, pracovní doba pružná, orientačně 07:00 - 15:30. Nástup možný ihned.

Najděte si práci v obci Kobeřice v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Kobeřice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Kobeřice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru administrativa. Nejvyšší nabízený plat je 28 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.