Nabídka práce v obci Jenštejn

3 aktuálních volných míst

  • Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

  • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  • Specialisté kalkulací, cen a nákladů

    Místo výkonu práce: - Zlatnická 280, Jenštejn Prvotní kontakt: - e-mail: [email protected] Upřesňující údaje: - vzdělání: vysokoškolské (zaměření - účetnictví) - jazyky: ruský - výhodou, angličtina - výhodou - spolehlivost, dochvilnost, flexibilita, komunikativnost Zamětnanecké výhody: - mobilní telefon, stravenky ...

  • Kadeřníci

    Upřesňující údaje: Hledá se kadeřnice do malého kolektivu chráněné dílny. Pozitivní, pracovitá, s týmovým přístupem, Pouze OZP. Požadujeme: ˘ Vyučení v oboru kadeřník/nice ˘ Ranní a odpolední směny ˘ Spolehlivost, loajalitu a profesionální jednání s klienty ˘ Chuť pracovat a učit se novým věcem ˘ Další certifikáty a znalosti vítány ˘ Praxe v oboru ...

Najděte si práci v obci Jenštejn v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Jenštejn nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Jenštejn nejčastěji hledají zaměstnance v oboru bankovnictví, finance a ekonomika. Nabízená mzda se pohybuje od 18 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Jenštejn volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Jenštejn. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 18 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Jenštejn hledají zaměstnance tyto firmy: Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel sociálních služeb (2), UTILITY SERVICE s.r.o. (1), HDMA Servis s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Účetní (1), Kuchař (1), Ošetřovatel (1), Kadeřník (1).