Nabídka práce v obci Janovice

2 aktuálních volných míst

  • Traktorista / traktoristka

    C04 z:24/5/2022 a:6/9/2022 Požadujeme: - ŘP skupiny T - spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce. Výhodou: - praxe v zemědělství. Nabízíme: - příspěvek na stravné, na dopravu, příspěvek na důchod (600 Kč) po odpracování 1 roku. Kontakt telefonicky, emailem.

  • Opraváři zemědělských strojů

    C04 z:19/3/2021 a:6/9/2022 Požadujeme: - ŘP skupiny T, B - časovou flexibilitu - praxi nejlépe v oboru. Nabízíme: - příspěvek na stravné, příplatky za víkendy, státní svátky, příspěvek na dopravné, možnost ubytování. Kontakt telefonicky, emailem.

Najděte si práci v obci Janovice v okrese Frýdek - Místek. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Janovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Janovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Janovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Janovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Janovice hledají zaměstnance tyto firmy: Frýdlantská zemědělská a.s. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič zemědělských strojů (2).