Nabídka práce v obci Jankov - Benešov

1 aktuálních volných míst

  • Kuchař/ka

    Pracoviště Odlochovice včetně det. pracoviště Roudný, Votice Předpoklad uzavření PP na dobu neurčitou. Nabízíme: závodní stravování ve vlastní jídelně, příspěvky z FKSP (rekreace, stravování, kultura, masáže, bezúročné půjčky) První kontakt: telefonicky, e-mailem Prosíme o zaslání jednoduchého životopisu na email. adresu: [email protected] ...

Najděte si práci v obci Jankov - Benešov v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Jankov - Benešov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Jankov - Benešov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 20 000 Kč do 22 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Jankov - Benešov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Jankov - Benešov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 20 000 Kč do 22 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Jankov - Benešov hledají zaměstnance tyto firmy: Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (1).