Nabídka práce v obci Hýskov

3 aktuálních volných míst

 • VYCHOVATELÉ VE ŠD - Kontakt: e-mailem.

  Ranní ŠD 1 hod. Zaměstnanecké výhody: příspěvek FKSP. Kontakt: e-mailem.

 • ASISTENTI PEDAGOGA - Kontakt: e-mailem.

  Individuální práce se žákem se SVP. Požadujeme: kurz asistenta pedagoga či odpovídající vzdělání pro práci AP na SPGŠ. Kontakt: e-mailem.

 • VYCHOVATEL/KA VE ŠD - Kontakt: e-mailem.

  Ranní ŠD 1 hod. a odpolední ŠD 1,5 hod. Kontakt: e-mailem.

 • UČITEL/KA 1. ST. ZŠ - Kontakt: e-mailem.

  VŠ s odbornou kvalifikací pro 1. st. ZŠ Zaměstnanecké výhody: FKSP, DVPP Kontakt: e-mailem.

 • Automechanik veteránů

  Požadavky: vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném, ŘP sk. B, znalost motorů a elektroniky výhodou, spolehlivost, fyzická zdatnost, zkušenost na obdobné pozici vítána, organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost za konanou práci, bezúhonnost. Doplňující informace: hrubá mzda je závislá na zkušenostech. Náplň práce: zajištění veškerých činno ...

 • Autoklempíři veteránů

  Požadavky: vyučení v oboru autoklempíř nebo příbuzném, ŘP sk. B, spolehlivost, fyzická zdatnost, zkušenost na obdobné pozici vítána, organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost za konanou práci, bezúhonnost. Doplňující informace: hrubá mzda je závislá na zkušenostech. Náplň práce: zajištění veškerých činností při renovaci veteránů a formulí, ve ...

Najděte si práci v obci Hýskov v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hýskov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hýskov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nabízená mzda se pohybuje od 19 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hýskov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Hýskov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hýskov hledají zaměstnance tyto firmy: Základní škola Hýskov, okres Beroun (4), TESTA ALTA s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Vychovatel (3), Autoklempíř (1), Automechanik (1), Učitel na základní škole (1).