Nabídka práce v obci Hvězdonice

3 aktuálních volných míst

  • Obchodní zástupci

    Pracoviště: Hvězdonice ŘP sk.B, aktivní řidič. Němčina slovem i písmem, dobré komunikační schopnosti. První kontakt telefonicky nebo e-mailem: akroscz@atlas.cz

  • Technolog pro práci u laserového centra a ohraňovacího lisu

    Pracoviště: Hvězdonice technické zaměření (strojírenské), čtení technické dokumentace, tvorba technických výkresů CAD systém, kompletní zpracování objednávek v systému ABRA, komunikace se zákazníky. benefity, příspěvek na dopravu.kontakt: akroscz@atlas.cz nebo tel. 604 819 425

  • Operátoři ohraňovacího lisu a laserového centra

    Pracoviště: Hvězdonice technické zaměření (strojírenské) výhodou, příspěvek na stravování, možnost ubytování, případně příspěvek na dopravu. kontakt: akroscz@atlas.cz nebo tel.

Najděte si práci v obci Hvězdonice v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hvězdonice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hvězdonice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.