Nabídka práce v obci Hustopeče nad Bečvou

2 aktuálních volných míst

  • Soustružník/soustružnice - obraběč kovů

    Náplň práce: práce na klasickém soustruhu a fréze, a na CNC soustruhu a CNC dlouhotoči Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Petra Jankových: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefonicky na čísle 581 626 366; - osobně na adrese místa výkonu práce

  • Uklízeč/ka

    Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Najděte si práci v obci Hustopeče nad Bečvou v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hustopeče nad Bečvou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hustopeče nad Bečvou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hustopeče nad Bečvou volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Hustopeče nad Bečvou. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hustopeče nad Bečvou hledají zaměstnance tyto firmy: RD BOSTAV V+J s.r.o. (1), ELEKTRON-ETTO, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Uklízečka (1), Operátor, Seřizovač CNC strojů (1).