Nabídka práce v obci Hudčice

5 aktuálních volných míst

 • TIPKameník

  Ve firmě Kámen Hudčice, s.r.o. hledáme pracovníka na pozici kameník. Jedná se o odbornou i neodbornou práci - ruční opracování kamene. Práce svým charakterem může být vhodná i pro absolventy. POŽADAVKY: Praxe v oboru = výhodou. Řidičský průkaz sk. B = výhodou. NABÍZÍME: Možnost ubytování, telefon, hrazená doprava. ...

 • TIPDělník v kamenické výrobě

  Ve firmě Kámen Hudčice, s.r.o. - Hledáme pracovníka pro obsluhu strojů (tryskač, fréza, kotoučová pila). - Nástup možný ihned. - Dobré platové ohodnocení. - Pouze ranní směna. .

 • TIPBagrista, obsluha drtiče

  Ve firmě Kámen Hudčice, s.r.o. hledáme střelmistra do lomu. Nástup možný ihned. Dobré platové ohodnocení. Pouze ranní směna. Požadujeme: - řidičský průkaz (ideálně B, C, E) - platný strojnický průkaz – výhodou - aktivní přístup a samostatnost

 • TIPStřelmistr

  Ve firmě Kámen Hudčice, s.r.o. hledáme střelmistra do lomu. Nástup možný ihned. Dobré platové ohodnocení. Pouze ranní směna. Požadujeme: průkaz střelmistra, odborná způsobilost dle zák.č.61/1988Sb. o hornické činnosti, výbušninách a o státní báňské správě a vyhl.č.72/1998Sb.o používání výbušnin Nabízíme: Zaměstnanecké výhody: prémie, služební a ...

 • Ošetřovatel/ka dojnic

  Pozice: ošetřovatel/ka dojnic Nástup možný ihned na dobu neurčitou. Mzda: 30 000,- Kč Zaměstnanecké výhody: závodní stravování , 25 dní dovolené Kontakt:Šustr Milan Ing., tel.: 724 812 368 První kontakt telefonicky. Místo výkonu práce:AGROSPOL, výrobní obchodní družstvo Bubovice, provozovna Hudčice č.p. 115, Březnice

Najděte si práci v obci Hudčice v okrese Příbram. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hudčice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hudčice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostatní. Nabízená mzda se pohybuje od 30 000 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hudčice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Hudčice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 30 000 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hudčice hledají zaměstnance tyto firmy: Kámen Hudčice, s.r.o. (4), AGROSPOL, výrobní obchodní družstvo Bubovice (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Ostatní (2), Řidič stavebního stroje (1), Dělník (1), Chovatel, Ošetřovatel zvířat (1).