Nabídka práce v obci Hřebeč

3 aktuálních volných míst

 • Učitel/ka MŠ

  Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme: kvalifikaci dle zákona, spolehlivost, pečlivost, profesionální přístup, pracovitost, kreativitu, loajalitu, týmovou spolupráci, příjemné vystupování, znalost práce na PC - Word, Excel. Nabízíme: zaměstnanecký balíček: příspěvky na obědy, kulturu a další. Životopisy posílejte na výše uvedený ...

 • Řidiči sk. B - stěhovací práce

  Požadujeme: - čistý trestní rejstřík, - řidičský průkaz sk. B, - slušné chování a jednání se zákazníky, samostatnost. Náplň práce: - stěhovací práce. Nabízíme: - bonusy. Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

 • Školní asistent v MŠ

  Požadujeme: kvalifikaci dle zákona - učitelka MŠ nebo certifikát asistenta pedagoga - kvalifikace je nezbytná, spolehlivost, pracovitost, kreativitu, loajalitu, týmovou spolupráci, příjemné vystupování, znalost práce na PC. Náplň práce: asistent/ asistentka učitelky MŠ při sebeobsluze dětí, řízených činnostech, administrativní úkony s prací na ...

 • Pomocní manipulační pracovníci

  Kontakt e-mailem viz výše.

Najděte si práci v obci Hřebeč v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hřebeč nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hřebeč nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hřebeč volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Hřebeč. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hřebeč hledají zaměstnance tyto firmy: Mateřská škola Valentýnka Hřebeč, okres Kladno (2), Eceniky s.r.o. (1), Autodoprava Rezek, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Učitelka v mateřské školce (MŠ) (2), Dělník (1), Řidič (1).