Nabídka práce v obci Hřebeč

3 aktuálních volných míst

  • Úklidový pracovník / pracovnice

    Požadujeme: úklidového pracovníka / pracovnici na plný úvazek, na ranní směnu (úklid domácností, kanceláří, schodišť, chodeb apod.). Úklid v areálu firmy Aerosol servis a.s., Družstevní 2, Pletený Újezd. Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hodin.

  • Učitel / učitelka mateřské školy

    Požadujeme: střední školu pedagogickou a vyšší- obor učitelství pro MŠ - předškolní vzdělávání, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, práci v týmu, samostatnost, profesionální přístup, ochotu podílet se na společných akcích. Jedná se o překrytí na odpolední směny. Nabízíme: zaměstnanecký balíček. Posílat životopis na uvedený e-mail společně s mo ...

  • Učitel / učitelka mateřské školy

    Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, pečlivost, práci v týmu, samostatnost, ochotu podílet se na společných akcích, všestrannost - hra na hudební nástroj výhodou. Nabízíme: příspěvek na stravování, zaměstnanecký balíček,

Najděte si práci v obci Hřebeč v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hřebeč nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hřebeč nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.