Nabídka práce v obci Hostouň - Kladno

3 aktuálních volných míst

  • Obsluha CNC stroje

    Požadavky: Znalost PC, DWG, Cad, Excel, Word Pozitivní přístup k práci Ochota učit se nové věci Ochota práce přesčas Manuální zručnost

  • Montážní dělníci ostatních výrobků

    Náplň práce: - vyrovnávání s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojených s výstavbou domu, - posouzení stanovených pracovních postupů, parametrů, schémat a nákresů s ohledem na určení potřebných materiálů a pokynů k montážím, - vedení záznamů o výrobě a provozu, - kontrola a testování hotových komponent a zařízení, - vyřazování vadných v ...

  • Dělníci v oblasti výstavby budov

    Jedná se o výstavbu rodinných dvojdomů. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost. Praxe na stavbách vítána.

Najděte si práci v obci Hostouň - Kladno v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hostouň - Kladno nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hostouň - Kladno nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hostouň - Kladno volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Hostouň - Kladno. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hostouň - Kladno hledají zaměstnance tyto firmy: BORMANSTAVINVEST s.r.o. (2), Sklenářství ALFAGLASS s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Operátor, Seřizovač CNC strojů (1), Stavební dělník (1), Montér (1).