Nabídka práce v obci Hoštice-Heroltice

2 aktuálních volných míst

  • Pomocný pekař / pomocná pekařka

    Požadavky: stačí základní vzdělání, výhodu zaučení a praxe. Pracoviště: Mlýn HEROLD, Hoštice- Heroltice, 1 směna - odpolední Kontaktní osoba: paní Knichalová, tel.: 544 423 145, Pýrková 517 361 224, info@mlynherold.cz, kontaktovat telefonicky nebo mailem.

  • Stavební elektrikář

    Požadavky: vzdělání vyučení a výše v elektrotechnickém oboru, jazykové dovednosti výhodou, svědomitost, odpovědnost Pracoviště na místě stavby po území ČR, SR Popis práce: stavební elektrikář, bytová a průmyslová elektroinstalace Kontakt: Jiří Pötsch, tel.: 739 570 830, doba k zastižení 7 - 19 hod.

Najděte si práci v obci Hoštice-Heroltice v okrese Vyškov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hoštice-Heroltice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hoštice-Heroltice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nejvyšší nabízený plat je 16 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.