Nabídka práce v obci Hospozín

3 aktuálních volných míst

  • Svářeč

    Kontakt e-mailem viz výše.

  • Montážní technik

    Vyrábíme a montujeme zastiňovací systémy ze dřeva a hliníku. Hledáme techniky a montéry pro montáž okenic, dřevěných rolet a dřevěných žaluzií. Požadujeme: - spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, - řidičský průkaz sk. B, - fyzickou zdatnost, - montáže po celé ČR ( zejméne Praha a Středočeský kraj). Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti, ...

  • Seřizovač CNC strojů

Najděte si práci v obci Hospozín v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hospozín nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hospozín nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hospozín volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Hospozín. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hospozín hledají zaměstnance tyto firmy: Kovovýroba J+K s.r.o. (1), Interaccess, s.r.o. (1), MRÁČEK KOVO s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Operátor, Seřizovač CNC strojů (1), Montér (1), Svářeč (1).