Nabídka práce v obci Horní Moštěnice

2 aktuálních volných míst

  • Úklid v kuchyni, mytí nádobí

    Náplň práce: mytí nádobí, úklid v kuchyni. Požadujeme: nejméně 3 roky praxe v oboru. Zájemci se mohou hlásit: - osobně v čase 9:00 - 15:00 hod. v místě výkonu práce na adrese: Restaurace U Kapličky, 9. května č.p. 208/23, 751 17 Horní Moštěnice.

  • Strojní údržbář/ka

    Náplň práce: opravy a seřizování výrobních linek, strojů a zařízení; provádění pravidelné údržby a vedení potřebné dokumentace. Požadujeme: vzdělání technického směru; praxe s údržbou a seřizováním výrobních linek a zařízení výhodou. Nabízíme: podnikové stravování; příspěvek na stravování formou stravenek; týden dovolené navíc. Zájemci se moho ...

Najděte si práci v obci Horní Moštěnice v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Horní Moštěnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Horní Moštěnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru potravinářství a chemie. Nejvyšší nabízený plat je 22 400 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.