Nabídka práce v obci Horní Dubenky

4 aktuálních volných míst

 • Asistent pedagoga noční

  Jedná se o 12ti hodinové služby - Práce vhodná pro muže i pro ženy - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1. 1. 2015 - Kurz asistenta pedagoga lze dodělat v průběhu prvního roku pracovního poměru - Nástup dle dohody - Platové zařazení 4. platová třída Osobnostní požadavky - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o d ...

 • Asistent pedagoga denní

  Požadavky: - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti a možnosti dítěte. - Schopnost zaujmout svojí osobností, pracovat s konflikty a chybami, odpovědnost a samostatnost. - Snaha o předcházení selhání dítěte. - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. - Schopnost spolupráce v týmu - Aktivita, kreativita, flex ...

 • Asistent sklářské dílny

  Vyučení nebo praxe v oboru výhodou, nevyučené zaškolíme. Zaučení max. 8 týdnů - mzda po dobu zaučení 14000 Kč, po zaučení na baňkaře (sklář II.stupně) na skláře I. stupně (foukač) 16000-22000 Kč .

 • Sklář dutého skla, lisovaného a technického skla

  Vyučení nebo praxe v oboru výhodou, nevyučené zaškolíme. Zaučení max. 8 týdnů - po zaučení na baňkaře (sklář II.stupně) pro vyučené 16000-22000 Kč, po zaučení na skláře I. stupně (foukač) 20000-32000 Kč.

Najděte si práci v obci Horní Dubenky v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Horní Dubenky nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Horní Dubenky nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 32 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.