Nabídka práce v obci Horní Bečva

1 aktuálních volných míst

 • Číšník / servírka

  Požadujeme: - Chuť vzdělávat se a vytvářet unikátní prostředí v hotelovém oboru - Zapálení a radost z práce - Ochotu spolupracovat s ostatními členy týmu a navozovat přátelské prostředí na pracovišti - Řešit vypjaté situace s nadhledem, přinášet inovativní nápady a nebát se vyniknout Nabízíme: - Práci v luxusním prostředí - Příjemný kolektiv - M ...

 • Pekař ve výrobě valašských frgálů

  Požadujeme: zdr.průkaz, zájem o práci, spolehlivost. Vhodnější pro muže. Výhodou: vyučení nebo praxe v oboru, jinak zaučíme. Nabízíme: odměny.

 • Pomocníci v pekárně

  Požadujeme: zdr.průkaz, spolehlivost. ov.22.8.22

 • Číšníci a servírky

  Směnnost dohodou dle pracovního vztahu a úvazku.

 • Pomocná síla v kuchyni / pracovník úklidu

Najděte si práci v obci Horní Bečva v okrese Vsetín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Horní Bečva nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Horní Bečva nejčastěji hledají zaměstnance v oboru potravinářství a chemie. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Horní Bečva volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Horní Bečva. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Horní Bečva hledají zaměstnance tyto firmy: Valašské frgály s.r.o. (2), RETASO spol. s r.o. (1), Ing. Jaromír Liner (1), RADEAN service s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (2), Číšník, Servírka (2), Pekař (1).