Nabídka práce v obci Horka nad Moravou

3 aktuálních volných míst

  • Dělník - plnič propan-butanových lahví

    Pracoviště: Olomoucká č.p. 612/34 Horka nad Moravou. Požadujeme: - dobrý fyzický stav - přenášení těžkých břemen - manuální zručnost - pečlivost Informace o společnosti naleznete na www.kralupol.cz. Po zapracování a zvládnutí práce obsluhy plynových zařízení se mzda zvýší o 3.800,- Kč/měsíc. Informace o společnosti naleznete na www.kralupol.cz ...

  • Montážní dělník

    Pracoviště: nám. Osvobození č.p. 6/14, Horka nad Moravou a Družstevní 1393/30, Mohelnice. Ranní směna 6:00 - 14:00 hod., odpolední směna 14:00 - 22:00 hod., směny dle potřeby. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

  • Obsluha CNC obráběcího frézovacího centra

    Pracoviště: Družstevní č.p. 625/10, Horka nad Moravou. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Najděte si práci v obci Horka nad Moravou v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Horka nad Moravou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Horka nad Moravou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.