Nabídka práce v obci Horka nad Moravou

4 aktuálních volných míst

 • Práce ve skladu mzda až 35 000 Kč, nástup ihned!

  Máte zkušenost s práci ve skladu a chtěli byste ji využít? Pak hledáme právě Vás! Jaká bude Vaše náplň práce? ● Vyhledávání a příprava materiálu ● Příjem a výdej materiálu ● Kompletace zakázek Požadujeme: ● Praxi ze skladu výhodou ● Ochota pracovat na směny Nabízíme: ● MZDA AŽ 35 000 Kč ● Bonusy a příplatky ● Pololetní bonus ● Pravidelné záloh ...

 • Silniční dělník - řidič C+E

  Pro nově zřízené středisko Letní údržby Olomouckého kraje hledáme silničního dělníka s ŘP C+E s profesním průkazem. Nabízíme: - Mzda od 33 000,- Kč měsíčně - Odměny při pracovních a životních jubileích - Odměny za plnění měsíčního a ročního plánu - Moderní pracovní zázemí - Možnosti profesního růstu - Stravenky - Odměnu za doporučení dalšího zaměst ...

 • Pracovník výroby kardanů

  Nástup možný IHNED. Požadujeme: - samostatnost - pečlivost - manuální zručnost - ochota učit se novým věcem - strojírenská praxe výhodou Výše nástupního platu se odvíjí od požadované praxe. První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Kontakt možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Najděte si práci v obci Horka nad Moravou v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Horka nad Moravou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Horka nad Moravou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zásobování a sklady. Nabízená mzda se pohybuje od 21 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Horka nad Moravou volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst v obci Horka nad Moravou. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Horka nad Moravou hledají zaměstnance tyto firmy: Manuvia, a. s., organizační složka (1), Značky Morava, a.s. (1), Sluňákov - centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s. (1), ML TUNING, spol. s r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Skladník (1), Kuchař (1), Automechanik, Autoopravář (1), (0).