Nabídka práce v obci Holasovice

3 aktuálních volných míst

  • Výrobní dělník, dělnice

    SOU. Mzda 11 200 Kč, 1-směnný provoz, pracoviště Štemplovec, nástup ihned. KO: Šimečková Vladimíra Ing., e-mail: vladimira.simeckova@virde.cz.

  • Řidič -ka nákladního vozidla

    *SOU, praxe v řízení min. 3 roky, ŘP sk. C, E, profesní průkaz, platné psychotesty výhodou, samostatnost. Mzda 15 000 - 25 000Kč, nejdříve DPP poté možnost pracovní smlouvy, plný úvazek, jednosměnný provoz, pracoviště: Loděnice 102, nástup ihned. KO: Oldřich Hlaváč, tel. 777 911 886.

  • Číšník, servírka

    vzdělání nerozhoduje, místo vhodné i pro absolventy, praxe v oboru vítána. Jedná se o obsluhu hostů a pomocné práce, v případě zájmu je možnost přivýdělku k základní mzdě úklidem. Mzda: 120 Kč/hod., směnnost: krátký/dlouhý týden, zkrácený prac. úvazek - 30 hodin/týden, pracovní doba v odpoledních a večerních hodinách, pracoviště: Hostinec U Laryšů ...

Najděte si práci v obci Holasovice v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Holasovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Holasovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.