Nabídka práce v obci Hnojice

3 aktuálních volných míst

  • Ošetřovatel/ka drůbeže

    Nástup možný ihned. Jak vás odměníme: hrubá mzda je od 22.500 Kč / měsíčně, dále pak nenárokové odměny (v návaznosti na dosažení celkového plnění), čtvrtletní a roční odměny a další prémie za turnusy. Co Vám nabídneme: pracovní poměr na dobu určitou, než si vyzkoušíme, jak spolu umíme pracovat a když budeme vzájemně spokojeni, tak prodloužíme na do ...

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku

    Nástup možný ihned. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky. Pracovní doba: 6:00 - 14:30 h

  • Operátor/ka výroby dřevěných obalů

    Nástup možný ihned. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky. Pracovní doba: 6:00 - 14:30 h

Najděte si práci v obci Hnojice v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hnojice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hnojice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 22 500 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hnojice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Hnojice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 22 500 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hnojice hledají zaměstnance tyto firmy: Drevos obaly s.r.o. (2), MACH DRŮBEŽ a.s. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Montér, Montážní dělník ve výrobě (1), Skladník Řidič VZV, překladačů a paleťáků (1), Ošetřovatel drůbeže (1).