Nabídka práce v obci Hněvotín

6 aktuálních volných míst

 • Kompletace světel (m/ž) mzda až 34 700 Kč + náborový bonus 20 000 Kč

  Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás! Jaká bude Vaše náplň práce? ● Kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž ● NENÍ TO PÁSOVÁ VÝROBA! ● Kontrola kvality Požadujeme: ● Manuální zručnost a jemnou motoriku ● Zkušenosti ve výrobě výhodou ● Ochota pracovat na směny Nabízíme: ● NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč ● MZ ...

 • Číšník, servírka

  Možnost zkráceného úvazku. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště od 9:00 do 13:00, telefonicky (9:00 - 11:00, 13:00 - 18:00) nebo e-mailem.

 • Zaměstnanec úklidu

  Vhodné i pro OZP. Směnnost: 40 hodin/týden, směny 6:00 - 14:00 Kontakt POUZE telefonicky: p. Koutná - 731 776 509

 • Traktorista

  Nástup možný ihned. ŘP sk. T Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 25 dnů dovolené Kontakt možný emailem nebo telefonicky.

 • Pracovník/pracovnice na teplé kuchyni

  Kontakt je možný POUZE e-mailem. Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup - časovou flexibilitu - zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu Náplň práce: - balení hotových jídel - zodpovědnost za kvalitu - kontrola kvality vstupních surovin - dodržování systému pravidel FIFO Nabízíme: - zázemí úspěšné potravinář ...

 • Pracovník/pracovnice vaxu

  Potravinářská výroba, turnusové směny, pouze ranní. Kontakt možný POUZE telefonicky.

 • Pomocník/pomocnice v kuchyni

  Potravinářská výroba, turnusové směny, pouze ranní. Kontakt možný POUZE telefonicky.

Najděte si práci v obci Hněvotín v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hněvotín nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hněvotín nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie a pohostinství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 48 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hněvotín volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst v obci Hněvotín. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 48 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hněvotín hledají zaměstnance tyto firmy: BAPA s.r.o. (3), Manuvia, a. s., organizační složka (1), Zemědělské družstvo Hněvotín (1), Bartoň a Partner s.r.o. (1), Andrea Látalová (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Pomocná síla do kuchyně (2), Operátor výroby (1), Uklízečka (1), Číšník, Servírka (1), (0).