Nabídka práce v obci Grygov

8 aktuálních volných míst

 • Elektromontér

  Pracoviště: Za Tratí č.p. 433, Grygov. Nástup možný ihned. Vhodné pro absolventy po vyučení nebo ukončení SPŠE. Pracovní doba (od - do): Po-Čt 6.00-15.00, Pá 6.00-12.30 Podmínkou osvědčení z vyhl. 50/79 Sb., min. paragraf 6. Výhody: příspěvek na stravování Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

 • Zámečník - svářeč

  Pracoviště: V Podlesí č.p. 314, Grygov. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vyučení v oboru, znalost svařování CO, samostatný přístup. Pracovní náplň: zakázková kusová výroba a opravy lesních, komunálních a zemědělských strojů a příslušenství, práce v malém kolektivu. Mzda: 95 - 120 Kč/hod. + osobní ohodnocení dle zkušenost ...

 • Pomocný dělník výroby

  Pracoviště: V Podlesí č.p. 314, Grygov. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Náplň práce: broušení, vrtání, čištění svařenců a plechů, pomocné práce při výrobě, úklid areálu. Mzda: 90- 110 Kč/hod. + osobní ohodnocení dle zkušeností do 30% - dle schopností. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. ...

 • Soustružník - obráběč kovů

  Pracoviště: V Podlesí č.p. 314, Grygov. Nástup možný ihned. Kusová výroba. Práce na klasických starých konvenčních strojích - ne CNC. Požadujeme vyučení v oboru. Mzda: 95 - 120 Kč/hod. + osobní ohodnocení dle zkušeností do 40% - dle schopností. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Technická podpora obchodu - zpracování cenových nabídek

  Pracoviště: V Podlesí č.p. 258 Grygov. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Náplň práce: - příprava a zpracování cenových nabídek - telemarketing - e-mailová komunikace se zákazníkem - příprava technických podkladů pro výrobu - orientace ve výkresové dokumentaci - zkušenost s informačním systémem K2 výhodou - znalost NJ nebo AJ ...

 • Elektrikář (provozní elektrikář, silnoproud NN)

  Pracoviště: V Podlesí č.p. 258, Grygov. Nástup možný ihned. Požadavky: - činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - znalost čtení výkresové dokumentace - spolehlivost, samostatnost a odpovědnost Vhodné i pro absolventy. Budete se věnovat: - údržbě strojového parku - drobným opravám manipulační techniky a jeřábů - elektroinstalačním pracím, rozvodům rozvaděč ...

 • Strojník mísícího centra

  Pracoviště: V Podlesí č.p. 258, Grygov. Nástup možný ihned. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok. Obsluha mísícího centra, základní znalost práce na PC, MS Office, praxe v oboru výhodou. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, týden dovolené navíc. První kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 14:00 hod. nebo mailem.

 • Zámečník - svářeč

  Pracoviště: Za Tratí č.p. 433, Grygov. Nástup možný ihned. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky. Podmínkou svářečský průkaz, výhodou obsluha VZV. Požadován řidičský průkaz skup. B Pracovní doba: Po - Čt 6.00 - 15.00, Pá 6.00 - 12.30. Zam. výhody: Příspěvek na stravování.

Najděte si práci v obci Grygov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Grygov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 8 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Grygov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.