Nabídka práce v obci Dubá

7 aktuálních volných míst

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Pracovní poměr na dobu určitou . Pracovní doba na domluvě.

 • Číšník/ servírka

  Vhodná je znalost práce s pokladnou. Nástup je možný ihned. Nabízíme možnost ubytování v bytě a to i k trvalému užívání.

 • Prodavač/ka

  Dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav, praxe v samoobslužných prodejnách vítána, znalost vietnamštiny výhodou. Pracovní doba od 7:00 do 15:00 hod, možnost pracovat v sobotu a neděli. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt telefonicky.

 • Pracovník v sociálních službách - vedoucí pracovníků přímé péče a vedoucí rehabilitačního oddělení v pobytovém zařízení sociální

  Požadujeme potřebné vzdělání pro pozici pracovníka přímé péče +odborné vzdělání (nadstavbu) pro vedení rehabilitace (tj. vyšší odborné vzdělání nebo potřebné kurzy pro fyzioterapeuta). Pracovník na této pozici vytváří plány rehabilitací pro jednotlivé klienty a přímo s nimi provádí potřebné cviky. Dále vede ergoterapii pro klienty zařízení. Nabízím ...

 • Brusič/ka ve výrobě

  Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, umění zacházet s brusnou technikou, manuální zručnost. ŘP sk. B Vhodné pro absolventy. Místo výkonu práce: Jana Roháče 59, Dubá.

 • Truhlář/ka ve výrobě

  Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, umění vystupovat, praxe v oboru. Výroba nábytku z masivu, schodiště, špaletových oken, EUROOKEN. ŘP sk. B Vhodné pro absolventy. Místo výkonu práce: Jana Roháče 59, Dubá.

 • Řidiči nákladních automobilů

  Požadujeme: ŘP sk. C+E, 1-2 roky praxe, praxe v oboru automechanik nákladních automobilů - výhodou, pasivní znalost NJ - výhodou.

Najděte si práci v obci Dubá v okrese Česká Lípa. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dubá nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dubá nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 25 300 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.