Nabídka práce v obci Dřevohostice

3 aktuálních volných míst

  • Učitel odborných předmětů strojírenské práce

    Nástup možný IHNED. Požadujeme: kvalifikační předpoklady dle zák. č. 563/2004 Sb., nutná speciální pedagogika; psychologické vyšetření Nabízíme: školní stravování Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky na čísle 770 130 402, pan Mgr. Petr Zajíc.

  • Vychovatel/ka

    Požadujeme: kvalifikační předpoklady dle zák. č. 563/2004 Sb. §16 odst.2.; trestní rejstřík bez záznamů; psychologické vyšetření; etické zásady; flexibilita; odolnost proti stresu a schopnost spolupráce s ostatními pedagogickými pracovníky; výhodou řidičský průkaz skupiny B a znalost práce na PC Nabízíme: platové zařazení 10. plat. třída od 27530 ...

  • *Zámečník - svářeč

    Náplň práce: Zámečník, svářeč samostatně provádí kvalifikovanou výrobu a montáž strojů a strojírenských zařízení nebo jejich částí dle výkresové dokumentace, vykonává práce související se sestavováním částí strojů a strojních zařízení. Je schopen samostatného svařování různých polotovarů a součástí s použitím různých svařovacích technik, kontrola p ...

Najděte si práci v obci Dřevohostice v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dřevohostice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dřevohostice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 27 530 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.