Nabídka práce v obci Dřevohostice

3 aktuálních volných míst

  • Učitel/ka MŠ

    Nástup možný IHNED. Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost a zástup za RD; délka pracovního poměru se může měnit. Zájemci se mohou hlásit: - osobně na základě telefonické dohody na čísle 720 974 650 - paní Ilona Zapletálková.

  • *Pomocný pracovník/pracovnice obchodního provozu

    Náplň práce: rozbalování, doplňování a příjem zboží; práce o víkendech a svátcích. Požadujeme: spolehlivost a zodpovědnost; Vietnamský jazyk výhodou. Zájemci se mohou hásit u kontaktní osoby - pan Pham Thang: - telefonicky v čase 9:00 - 14:00 hod., - osobně v čase 9:00 - 14:00 hod.v místě výkonu práce. Místo výkonu práce: Prodejna, Náměstí č.p. ...

  • Učitel/ka odborného výcviku strojírenské práce

    Nástup možný IHNED. Jedná se o úvazek 0,72. Požadujeme: kvalifikační předpoklady dle zák. č. 563/2004 Sb. nutné DPS pro mistry odborného výcviku; speciální pedagogika a psychologické vyšetření; práce na PC; ochota dále se vzdělávat; svářečský průkaz výhodou. Nabízíme: platová třída 11 + osobní a zvl. příplatky; školní stravování. Zájemci se mo ...

Najděte si práci v obci Dřevohostice v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dřevohostice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dřevohostice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nejvyšší nabízený plat je 21 840 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.