Nabídka práce v obci Drahanovice

2 aktuálních volných míst

  • Vrátný/vrátná - prac. Drahanovice

    Pracoviště: Drahanovice č.p. 16. Firma SIDA s.r.o. se sídlem v Prostějově hledá zaměstnance na pozici Vrátný pro pracoviště v Drahanovicích. Místo je vyhrazeno pro OZP. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Prac. doba: 12 hod. směny od 6:00 - 18:00 hod., dle rozpisu v rozpětí pondělí - neděle. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. P ...

  • Operátor výroby

    Pracoviště: Drahanovice č.p. 97. Čisté a moderní pracovní prostředí. Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost, orientaci na kvalitu a detail - samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost Směny: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod. První kontakt je možný POUZE mailem.

Najděte si práci v obci Drahanovice v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Drahanovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Drahanovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostraha a bezpečnost. Nejvyšší nabízený plat je 15 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.