Nabídka práce v obci Domaželice

2 aktuálních volných míst

  • *Pomocný dělník ve výrobě

    Náplň práce: fyzicky namáhavá práce ve strojírenské výrobě. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Juri Caisin: - zasláním životopisu (CV) na adresu: juri.caisin@solidkov.cz, - telefonicky na čísle 777 176 888. Místo výkonu práce: SolidKovo, s.r.o., Domaželice č.p. 46, 751 15 Domaželice u Přerova.

  • *Montéři kovových konstrukcí

    Náplň práce: pomocné práce ve strojírenské výrobě; broušení, manipulace s materiálem; fyzicky namáhavá práce Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Caisin: - zasláním životopisu (CV) na adresu juri.caisin@solidkov.cz - telefonicky na čísle 777 176 888 - osobně (po předchozím telefon. dohovoru Po - Pá 10,00 - 12,00hod.) na adrese místa výk ...

Najděte si práci v obci Domaželice v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Domaželice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Domaželice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 17 688 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.