Nabídka práce v obci Dolní Studénky

2 aktuálních volných míst

  • Brusič/ka kovů

    Náplň práce: obsluha brusky. Vyučení v oboru a praxe v oboru podmínkou. Znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost. Prac. doba 6.00-14.15, 14.15-22.30. Nabízíme zaměstnanecké benefity. Kontakt: e-mailem.

  • Operátor/ka CNC stroje - obráběcí centrum (3-osé, 5-osé)

    Náplň práce - obsluha CNC stroje. Vyučení v oboru a praxe v oboru podmínkou, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost. Ranní směna 6.00 - 14.15 hod., opolední směna 14.15 - 22.30 hod. Kontakt: e-mailem.

Najděte si práci v obci Dolní Studénky v okrese Šumperk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dolní Studénky nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dolní Studénky nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 30 000 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Dolní Studénky volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Dolní Studénky. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 30 000 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Dolní Studénky hledají zaměstnance tyto firmy: ROBOTRIO, s.r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Operátor, Seřizovač CNC strojů (1), Nástrojař (1).