Nabídka práce v obci Dolní Kralovice

7 aktuálních volných míst

 • Obchodní zástupce

  Komodita drogistické zboží a papírnictví. Vhodné i pro OZP. Hledáme obchodního zástupce pro Prahu nebo Brno. Pracoviště Praha nebo Brno + 1x týdně Dolní Kralovice. Ohodnocení dle výsledků. Praxe v oboru vítána. Požadujeme ŘP sk.B, komunikativnost. Trestní bezúhonnost. Firemní vůz. První kontakt telefonicky.

 • Skladník manipulant

  Pracoviště Dolní Kralovice nebo Zruč nad Sázavou oprávnění na VZV, příprava zboží na vyskladnění.

 • Řidiči nákladního vozu - tahač, návěsů

  Pracoviště:: Vnitřní i mezinárodní doprava ŘP sk. C + E, profesní průkaz výhodou, zaměstnavatel může i zajistit profesní průkaz nebo rozšíření sk. C na sk.C-E, volné víkendy, řidič návěsů - sypké hmoty petr.vosicky@pvprofi.cz,724 262 670,

 • Administrativní pracovníci - obchodního oddělení

  Pracoviště Dolní Kralovice nebo Zruč nad Sázavou. Práce s PC. Pracovní doba 7,30-16,00, podnikový svoz z Vlašimi zajištěn. Možnost dobrého výdělku. Pěkné nové prostředí. Stravování. První kontakt telefonicky.

 • Řidič mezinárodní kamionové dopravy

  Řidičský průkaz sk.C+E. Ubytování.

 • Obsluha ve firemní kantýně a ve výdejně obědů ve firmě MUBEA

  Pracoviště: Dolní Kralovice Maximálně 30 hodin týdně Obsluha firemní kantýny, výdej stravy, prodej doplňkového sortimnetu, strava zdarma, volné víkendy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech 8-17hod.

 • Učitelé na 2. stupni základních škol - aprobace ČJ,Dějepis

  Pracoviště Dolní Kralovice zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Plat dle tabulek a praxe. Možnost následného prodloužení prac.poměru na dobu neurčitou.

Najděte si práci v obci Dolní Kralovice v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dolní Kralovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dolní Kralovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 55 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.