Nabídka práce v obci Dolní Bezděkov

4 aktuálních volných míst

 • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

  Místo výkonu práce: Dolní Bezděkov 2, 538 62. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravu. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle. Kontakt osobně na pracovišti je možný po předchozí telefonické dohodě (pí. Cubera). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou.

 • Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení

  Místo výkonu práce: Dolní Bezděkov 2 POŽADAVKY: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravu První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v ÚT,ČT a to od 9:00 - 11:00 hod. nebo osobní kontakt na pracovišti a to po předchozí domluvě s paní Cuberovou. K prvotnímu kontaktu si vemte ...

 • Dělník ve výrobě

  Místo výkonu práce: dle zakázek firmy První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá od 9-11hod.

 • Všeobecní administrativní pracovníci - Koordinátor pro cizojazkyčné zaměstnance

  Místo výkonu práce: Dolní Bezděkov 2 NÁPLŇ PRÁCE:Koordinátor pro cizojazkyčné zaměstnance, pravidelná komunikace se zaměstnanci - zajištění jejich potřeb (úřady, lékař, apod.), řešení problémů přímo na pracovišti, zajištění a koordinování ubytování, včetně administrativy - účast na náborovém procesu zaměstnanců, tlumočnická a překladatelská činnos ...

Najděte si práci v obci Dolní Bezděkov v okrese Chrudim. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dolní Bezděkov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dolní Bezděkov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 15 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.