Nabídka práce v obci Dnešice

5 aktuálních volných míst

 • Tiskař

  Místo výkonu práce Černotín. Kontakt na uvedeném e-mailu nebo telefonu po-pá 7:00-12:00. Nabízíme stravenky.

 • Administrativní pracovník/nice

  Místo výkonu práce Černotín. Kontakt na uvedeném e-mailu nebo telefonu po-pá 7:00-12:00. Nabízíme stravenky.

 • Prodavač/ka

  Nutno předem domluvit schůzku s kontaktní osobou (není v místě výkonu práce). Vyučení a praxe v oboru, znalost práce na PC, příspěvek na dovolenou, stravování a penzijní připojištění, možnost využití podnikové rekreační chaty, zdravotní průkaz.

 • Správce westernového areálu

  Místo výkonu Dnešice. Požadujeme: ŘP sk. T (možno zajistit formou rekvalifikace). Nutná fyzická zdatnost - vhodné spíše pro muže. Náplň práce: správce areálu, ošetřovatel, stájník ve westernovém městečku Nabízíme: ubytování pro zaměstnance

 • Pracovník/nice v sociálních službách Dnešice

  Místo výkonu práce: Dnešice. Práce na dobu určitou po roce možnost prodloužení na neurčito. Zařazení v platové tř. 5. Nabízíme: penzijní připojištění,strava Telefonický nebo e-mailový kontakt.

Najděte si práci v obci Dnešice v okrese Plzeň - Jih. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dnešice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dnešice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.