Nabídka práce v obci Dlouhý Most

5 aktuálních volných míst

 • Elektromechanik, autoelektrikář

  Požadavky: praxe výhodou. fyzická zdatnost. Nástup možný ihned. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v Po-Pá od 9.00 do 15.00 hod.

 • Automechanik

  Pracovní náplň: přezouvání pneu, opravy defektů... Požadavky: praxe výhodou, řidičský průkaz, příjemné vystupování, fyzická zdatnost. Nástup možný ihned. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v Po-Pá od 9.00 do 15.00 hod.

 • Automechanik - elektromechanik

  Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně v Po-Pá od 9.00 do 15.00 hod.

 • ŘIDIČ skupiny C

  ŘP skupiny ( C ), flexibilita, fyzická zdatnost podmínkou, spolehlivost a pečlivost. Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně Po až Pá od 8.00 do 16.00 hod. na adrese Dlouhý Most 260

 • ŘIDIČ skupiny B

  Požadavky: - řidičský průkaz skupiny( B) - flexibilita - fyzická zdatnost podmínkou - spolehlivost - pečlivost Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo osobně Po až Pá od 8.00 do 16.00 hod.

 • Uklízeč/ka

  Práce na DPP. Hlásit se e-mailem, telefonicky v pracovní dny nebo osobně na adrese Dlouhý Most 260, ve čtvrtek od 9.00 do 15.00 hod.

Najděte si práci v obci Dlouhý Most v okrese Liberec. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dlouhý Most nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dlouhý Most nejčastěji hledají zaměstnance v oboru auto – moto. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Dlouhý Most volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Dlouhý Most. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Dlouhý Most hledají zaměstnance tyto firmy: ENOP servis s.r.o. (3), MG Services s.r.o. (2), D & G Services, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Automechanik, Autoopravář (2), Uklízečka (1), Řidič nákladního automobilu sk. C (1), Autoelektrikář (1), (0).