Nabídka práce v obci Dlouhá Loučka - Olomouc

0 aktuálních volných míst

  • Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

    Obráběč CNC Náplň práce: práce na moderních CNC strojích, většina programů je připravena v systému EdgeCam (není nutná znalost programování). Očekáváme: komunikativnost, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, ochota k dlouhodobé spolupráci. Nabízíme - náborový příspěvek 30 000,-Kč Práci na plný úvazek (HPP) v menším a přátelském kolektivu, ...

  • Pomocní dělníci ve výrobě

    Do našeho týmu přijmeme: pomocný dělník/pomocná dělnice ve výrobě (ve strojírenství) - řidič/ka VZV Požadujeme - vyučení, v oboru strojírenství výhodou, podmínkou je - platný průkaz na obsluhu vysokozdvižného motorového vozíku. Náplň práce - pomocné práce ve výrobě, manipulace s materiálem pomocí VZV Nabízíme - práci na plný úvazek v menším přátels ...

Najděte si práci v obci Dlouhá Loučka - Olomouc v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Dlouhá Loučka - Olomouc nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Dlouhá Loučka - Olomouc nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Dlouhá Loučka - Olomouc volných míst?

Podívejte se na aktuální nabídku práce v Olomouci ZDE. V obci Dlouhá Loučka - Olomouc už dnes (14. 08. 2022) nejsou volné nabídky práce. Situace se ale může změnit každou hodinu, proto doporučujeme stránku sledovat. Mezi 7:00 a 9:00 přidáváme nové nabídky práce.

2️⃣ Jaké firmy sídlí v této obci?