Nabídka práce v obci Deštné v Orlických horách

2 aktuálních volných míst

  • Číšník / servírka

    Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected] - praxe v oboru, plnoletost - obsluha v restauraci a ubytování hostů - práce s hotovostí - vzhledem k místu výkonu práce v Deštném v Orl. h. výhodou bydliště v okolí - strava na pracovišti, možnost ubytování v době směn - hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužen ...

  • Kuchař / kuchařka

    Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 20:00 hodin, e-mailem na adresu [email protected] nebo osobně na pracovišti po domluvě. Samostatná příprava pokrmů.

  • Kuchař / kuchařka

    Kontakt zasláním SMS na tel. 604 115 002 nebo e-mailem na adresu [email protected] Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti. - vyučení nebo praxe v oboru - příprava snídaní, obědů a večeří (cca 40 porcí denně) - česká kuchyně - možnost ubytování. V případě alespoň částečné znalosti češtiny vhodné i pro cizince. ...

Najděte si práci v obci Deštné v Orlických horách v okrese Rychnov nad Kněžnou. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Deštné v Orlických horách nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Deštné v Orlických horách nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 29 700 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Deštné v Orlických horách volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Deštné v Orlických horách. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 29 700 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Deštné v Orlických horách hledají zaměstnance tyto firmy: TENDR Švejda, s.r.o. (1), Tomáš Hejduk (1), ALBINA MADA s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (2), Číšník, Servírka (1).