Nabídka práce v obci Děpoltovice

2 aktuálních volných míst

  • Elektrikář

    ELEKTRIKÁŘ - PP, DPP, DPČ Kontakt: p. Petr Šafránek, tel.: 724 239 634, e-mail: [email protected] Upřesňující informace: montážní práce v oboru elektro od začátku stavby až po dokončení.

  • Kuchař/ka

    Kontakt: : Beschastny Yury, tel.: 607 075 455, e-mail: [email protected] (doporučenky budou vyřizovány od března 2022) Pracovní doba: 11,00 - 19,30 hod PODMÍNKOU - PRAXE. ZKUŠENOST S PŘÍPRAVOU MASA A RYB V ETNICKÉ PECI TANDYR JE VÝHODOU.POŽADUJEME VYSOKÉ PRACOVNÍ NASAZENÍ A ODPOVĚDNOST.

Najděte si práci v obci Děpoltovice v okrese Karlovy Vary. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Děpoltovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Děpoltovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 19 700 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Děpoltovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Děpoltovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 700 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Děpoltovice hledají zaměstnance tyto firmy: Přírodní Pivní Lázně s.r.o. (1), Petr Šafránek (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (1), Elektrikář (1).