Nabídka práce v obci Chýnov

11 aktuálních volných míst

 • Dělník v oblasti výstavby budov

  Kontakt: e-mailem.

 • Zedník

  Kontakt: e-mailem.

 • Obsluha zemních strojů

  Kontakt: e-mailem.

 • Řidič nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  Kontakt: e-mailem.

 • Skladník

  Požadavky: základní práce s PC, komunikativní, flexibilní, ochota pracovat. Náplň práce: práce se scannerem, příjem, výdej, obsluha vysokozdvižného vozíku (ŘP zařídíme). Nabízíme: měsíční prémie, plně hrazené stravenky, vánoční prémie, příspěvek na důchodové pojištění. Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 15:00 hod.), e-mailem. ...

 • Pomocná síla do kuchyně (M/Ž)

  Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, OZP s max. 2. stupněm invalidity a absolventy! Pomocná síla do kuchyňského provozu, příprava surovin, obsluha mycího stroje, úklid svěřených prostor, ostatní dohodou. Kontakt: e-mailem, telefonicky.

 • Kuchař/ka

  Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy! Příprava a výroba teplých a studených jídel, výdej, objednávky zboží, ostatní dohodou. Kontakt: e-mailem, telefonicky.

 • Obsluha zařízení na výrobu modifikovaných a nativních škrobů

  Práce na trvalý pracovní poměr. Nabízíme: 4 + 1 týden dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (Po-Pá: 6:00 - 14:00 hod.)

 • Všeobecná sestra

  Požadavky: - kvalifikace všeobecné sestry - práce na PC - bezúhonnost - pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup. Úvazek: - plný - možný i zkrácený úvazek, případně dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti Pracovní doba: - nepřetržitý provoz, denní smny 7:00 - 19.00 hod., noční směny 19:00 - 7:00 hod., celkem měsíčně 14-15 směn. ...

 • Manipulant ve výrobě

  Pomocné práce ve výrobě, potravinářský průmysl. Práce vhodná pro muže. Nabízíme: plně hrazené stravenky, příspěvek na důchodové připojištění, odměna za nemarození, mimořádné prémie. Kontakt: telefonicky (8:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

 • Strojník výroby - údržbář

  Náplň práce: - kontrola a seřizování balících automatů, vah, práce s LCD displeji - svářečský průkaz výhodou. Nabízíme: měsíční prémie, plně hrazené stravenky, vánoční prémie, příspěvek na důchodové pojištění. Kontakt: telefonicky (8:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Najděte si práci v obci Chýnov v okrese Tábor. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Chýnov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 11 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Chýnov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 53 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Chýnov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 11 volných pracovních míst v obci Chýnov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 53 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Chýnov hledají zaměstnance tyto firmy: HORA s.r.o. (4), Golden Snack s.r.o. (3), Tělovýchovná jednota Sokol Chýnov,z.s. (2), Domov pro seniory Chýnov (1), Škrobárny Pelhřimov, a.s. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Manipulační dělník ve výrobě (1), Provozní zámečník (1), Všeobecná zdravotní sestra se specializací (1), Obsluha výrobních strojů (1), Kuchař (1).