Nabídka práce v obci Chyňava

9 aktuálních volných míst

 • DĚLNÍCI NA PILE - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Různorodá práce pří prvotním zpracování dřeva v mladém kolektivu, práce je pouze ve všední dny od 7-15:30 z toho 45min obědová pauza svátky ani víkendy nevyžadujeme. Nástupní mzda 30.000,- po zapracování až 35.000,- . v rámci benefitů palivové dřevo za výhodnou cenu. Zaměstnanecké výhody: Po zapracování stravenkový paušál k výplatě 66kč/odpracovaný ...

 • DĚLNÍCI NA PILE - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Povolení k zaměstnání dle §97 d). Různorodá práce pří prvotním zpracování dřeva v mladém kolektivu, práce je pouze ve všední dny od 7-15:30 z toho 45min obědová pauza svátky ani víkendy nevyžadujeme. Nástupní mzda 30.000,- po zapracování až 35.000,- . v rámci benefitů palivové dřevo za výhodnou cenu. Zaměstnanecké výhody: Po zapracování stravenkový ...

 • Učitelé na 1. stupni základních škol

  Upřesňující infromace: aprobovaný učitel/ka AJ na 1. stupni ZŠ. Kontakt: e-mailem.

 • ČALOUNÍK/ČALOUNICE - Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

  Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

 • PRODAVAČ/KA - Kontakt: e-mailem.

  Možnost práce na zkrácený úvazek. Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, rádi vás zaučíme. Pracovní náplň: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, moderní pracovní prostředí. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120,- Kč, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na pe ...

 • PRODAVAČ/KA - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu (výhodou). Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Nabízíme: stravenky v hodnotě 120,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, ...

 • Stavební dělníci, stavební tesaři

  Místo výkonu práce: Chyňava, dle zakázek (ČR). Kontakt: osobně.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŽBY BUDOV - Kontakt: e-mailem.

  Kontakt: e-mailem.

 • Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavebí výroby jinde neuvedení. Kontakt e-mailem.

  Požadavek: manuální zručnost, samostatnost. Kontakt:e-mailem.

 • Traktoristé - hrniči skotu

  Požadavky: ŘP sk. T. Doplňující informace - směnnost: 1 směna / nepřetržitý provoz. Zaměstnanecké výhody: stravenky 100Kč, 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky (7:00-15:00 hod.), emailem.

 • Kvalifikovaní stavební dělníci

  Místo výkonu práce: dle zakázek (ČR). Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost. Kontakt: e-mailem.

 • Kuchaři

  Nástup dle dohody. Kontakt telefonicky.

Najděte si práci v obci Chyňava v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Chyňava nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 9 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Chyňava nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Chyňava volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 9 volných pracovních míst v obci Chyňava. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Chyňava hledají zaměstnance tyto firmy: BRIACHER s.r.o. (3), Pila Přílepy s.r.o. (2), COOP Hořovice, družstvo (2), Chyňavská rolnická společnost s.r.o. (1), Tomáš Charvát (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník (4), Truhlář (2), Prodavačka (2), Řidič zemědělských strojů (1), Kuchař (1).