Nabídka práce v obci Chvalčov

5 aktuálních volných míst

 • Obsluha CNC stroje

  PRACOVIŠTĚ Chvalčov - SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici podmínkou, znalost strojírenské terminologie a technologie obrábění, samostatnost a zodpovědnost, analytické myšlení - Výhodou je znalost programu Heidenhain - PD Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. - Výhody: stravenky, příspěvek na ŽP, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou - Kontakt osobně na ...

 • Technolog - normovač strojních operací

  PRACOVIŠTĚ Chvalčov - Náplň práce: práce s výrobním systémem - SŠ vzdělání, znalost strojírenské terminologie, orientace v technologických postupech, tvorba cen, dobrá znalost práce na PC, schopnost pracovat s odbornými daty, technické myšlení - PD Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. - Výhody: stravenky, příspěvek na ŽP, příspěvek na dopravu, příspěvek na dov ...

 • Pomocné práce v kuchyni

  PRACOVIŠTĚ Chvalčov - praxe v oboru výhodou, vhodné i pro OZP - PD od 5:30 hod., nástup možný ihned - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - 15:00 hod.)

 • Kuchař/ka

  PRACOVIŠTĚ Chvalčov - vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, spolehlivost, zájem o práci - PD nejlépe střídání krátký/dlouhý týden, otevírací doba 8:00- 20:00 hod., nástup možný ihned - Benefity: obědy zdarma - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (9:00 - 15:00 hod.)

 • Instalatér

  pracoviště Chvalčov - dle zakázek v okolí - rozvoz na zakázky zajištěn - vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, výhodou je ŘP "B" - PD Po - Pá, 7:00 - 15:30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected] ...

 • Dělník na pilařskou, stavební výrobu

  PRACOVIŠTĚ Chvalčov - práce v dřevařské výrobě, obsluha rámové, zkracovací, rozmítací pily, stavební výroba - Nižší střední odborné vzdělání, PD: Po-Pá 6:00 - 14:30 hod. - Benefity: příspěvek na stravování - kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:00 hod.)

 • Kuchař/ka

  pracoviště Chvalčov - vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou - PD krátký/dlouhý týden, otevírací doba standartně 8:00-20:00 hod, HM+osobní ohodnocení, nástup možný ihned - kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 15:30 hod.)

Najděte si práci v obci Chvalčov v okrese Kroměříž. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Chvalčov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Chvalčov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 19 000 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Chvalčov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Chvalčov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 000 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Chvalčov hledají zaměstnance tyto firmy: WASHINA engineering s.r.o. (2), Radim Ernest (2), MORAVASTAV Kroměříž, spol. s r.o. (1), Müller TZB s.r.o. (1), Hotel Říka s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (2), Truhlář (1), Instalatér (1), Technik strojírenství (1), Operátor, Seřizovač CNC strojů (1).