Nabídka práce v obci Chocerady

13 aktuálních volných míst

 • Pomocné práce v zahradnictví

  Pracoviště Chocerady - zámek Komorní Hrádek Požadujeme: ŘP.sk. B,C První kontakt telefonicky 7-17hod.

 • Pomocná síla do kuchyně (Hotel Akademie Naháč)

  Pracoviště Hotel Akademie Naháč mytí nádobí a úklid kuchyně, pomocné a přípravné práce při výrobě jídel. Ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhodněné zaměstnanecké ceny. První kontakt telefonicky.

 • Pokojská, úklid budov

  Pracoviště: Chocerady,Hotel Akademie Naháč 3*+, Komorní Hrádek 277 úklid hotelových pokojů a veřejných prostor hotelu možno i na zkrácené úvazky, dopolední směny, ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhoděné zaměstnanecké ceny. První kontakt telefonicky.

 • Šéfkuchař

  Pracoviště: Chocerady,Hotel Akademie Naháč 3*+, Komorní Hrádek 277 Řízení střediska výroba - 2 kuchyně Zájem o gastronomii, HACCP, kalkulace, inventury, rozpisy služeb, schopnost organizovat a plánovat práci Nabízíme: ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhodněné zaměstnanecké ceny První kontalkt e-mailem [email protected] ...

 • Kuchař - hotovkář, práce s ubytováním

  Pracoviště: Chocerady,Motorest Naháč, zájem o gastronomii, česká kuchyně, schopnost organizovat práci Nabízíme: Ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhodněné zaměstnanecké ceny, První kontakt telefonicky

 • Kuchař - s ubytováním

  Pracoviště: Chocerady,Hotel Akademie Naháč 3*+, Komorní Hrádek 277 Zájem o gastronomii, česká kuchyně, schopnost organizovat práci na směně Nabízíme: ubytování, personální stravování, uniforma, zvýhodněné zaměstnanecké ceny První kontakt telefonicky, e-mailem

 • Servírka, číšník

  Pracoviště Komorní Hrádek práce při obsluze hostů, spojené se servírováním a přípravou slavnostních tabulí v prostorách státního zámku Komorní hrádek (jídelny, salonky) a Lesovny (restaurace, výčep, salonky). Soboty neděle volné. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Tesař

  Pracoviště - Vlkovec-Středočeský kraj Jedná se o opravy památek, možnost ubytování. Nejprve domluvit schůzku po telefonu s paní Procházkovou. První kontakt telefonicky.

 • Tesař

  Pracoviště - Vlkovec-Středočeský kraj První kontakt telefonicky.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Pracoviště - Vlkovec-Středočeský kraj První kontakt telefonicky.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Pracoviště - Vlkovec-Středočeský kraj Jedná se o opravy památek, možnost ubytování. Nejprve domluvit schůzku po telefonu s paní Procházkovou První kontakt telefonicky.

 • Tesař

  Pracoviště - Vlkovec-Středočeský kraj Jedná se o opravy památek, možnost ubytování. Nejprve domluvit schůzku po telefonu s paní Procházkovou. První kontakt telefonicky.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Pracoviště - Vlkovec-Středočeský kraj jedná se o opravy památek, možnost ubytování První kontakt e-mailem [email protected]

Najděte si práci v obci Chocerady v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Chocerady nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 13 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Chocerady nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.