Nabídka práce v obci Cerhenice

3 aktuálních volných míst

  • Strojníci, bagristé

    První kontakt: Kaftanová Iva Ing., tel.: 606 160 222, Po - Pá 8 - 16 hod, e-mail: [email protected] Požadavky: Praxe na strojích - kolová rypadla, pásová rypadla, traktorbagr, nakladač.

  • Zedníci, stavební dělníci

    První kontakt: Kaftanová Iva Ing., tel.: 606 160 222, Po - Pá 8 - 16 hod, e-mail: [email protected] Požadavky: Praxe v oboru, ŘP sk. B výhodou.

  • Učitel/-ka 1.Stupně ZŠ, Speciální pedagog

    První kontakt: telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 Upřesňující informace: Další zaškolování ohledně specifického programu v naší organizaci zajištěno. Schopnost komunikovat s rodiči žáků, časová flexibilita, empatie. Znalost problematiky poruch autistického spektra výhodou. Zaměstnanecké výhody: Proškolení v principech aplikované behaviorální analýzy ...

Najděte si práci v obci Cerhenice v okrese Kolín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Cerhenice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Cerhenice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nabízená mzda se pohybuje od 30 000 Kč do 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Cerhenice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Cerhenice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 30 000 Kč do 50 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Cerhenice hledají zaměstnance tyto firmy: KG - SERVIS, spol. s r.o. (2), Základní škola a Mateřská škola ABA (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Učitel na základní škole (1), Zedník (1), Pracovník na železnici (1).