Nabídka práce v obci Čeperka

4 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka

  Náplň práce: komunikace se zákazníkem, prodej zboží První kontakt telefonicky

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Jedná se o pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků a s tím spojené úklidové a údržbářské práce jako příprava a přebírání palet do výroby a oprava palet. Pracovní doba 06:00 - 15:00 První kontakt emailem.

 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

  Práce v betonářské výrobě, výroba prefabrikátu. Pracovní doba od 07:00 do 15:30. Praxe není podmínkou, zaučíme. Pracovní smlouva na dobu neurčitou. Každodenní dopravu zaměstnanců k místu výkonu práce zařizuje zaměstnavatel. První kontakt e-mailem.

 • Prodavač/ka - brigádník

  Komunikace se zákazníkem, prodej zboží První kontakt telefonicky

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Místo výkonu práce Čeperka. Jedná se o pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků a s tím spojené úklidové a údržbářské práce jako příprava a přebírání palet do výroby a oprava palet. Pracovní doba 06:00 - 15:00 První kontakt emailem.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Místo výkonu Čeperka. Práce na zkrácený úvazek - 30 hodin týdně. Náplň práce: mytí nádobí, přípravné práce pro vaření - číštění a krájení zeleniny, masa Pracovní doba 07:00 - 13:00. První kontakt telefonicky (08:00 - 09:00).

Najděte si práci v obci Čeperka v okrese Pardubice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Čeperka nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Čeperka nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 17 900 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Čeperka volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst v obci Čeperka. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 17 900 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Čeperka hledají zaměstnance tyto firmy: REBENA s.r.o. (2), IDEA nábytek, s.r.o. (2), Pavel Karhan (1), KHANATSTAV s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (2), Prodavačka (2), Dělník (1), Stavební dělník (1).