Nabídka práce v obci Byšice

3 aktuálních volných míst

 • Ostraha, vrátní, bezpečnostní pracovníci

  - noční směny - obchůzková činnost, sledování kamer Nabízíme: nad 15km příspěvek na dopravu Kontakt: telefonicky 9:00-16:00

 • Mechanik -seřizovač

  manuální zručnost, samostatnost praxe na pozici výhodou spolehlivost a pečlivost Kontakt: Po - Pá: 8:00 - 15:00

 • Mechanik - seřizovač

  - Vyučení technického směru / mechanické zaměření - Manuální zručnost a chuť pracovat - Praxe je výhodou, ne nutností

 • Operátor potrvainářské výroby

  Požadujeme: - manuální zručnost, samostatnost - průkaz řidiče VZV výhodou - spolehlivost a pečlivost Nabízíme: - V souladu s kolektivní smlouvou, závodní stravování, příspěvek na rekreaci, možnost získat 1 týden dovolené navíc, možnost ubytování v podnikové ubytovně v Byšicích. Kontakt: Lovíšková Renata, tel.: 602 306 252, e-mail: renata.lovisk ...

Najděte si práci v obci Byšice v okrese Mělník. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Byšice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Byšice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 32 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Byšice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Byšice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 32 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Byšice hledají zaměstnance tyto firmy: Orkla Foods Česko a Slovensko a.s. (3), M Security and Cleaning s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Mechanik (2), Dělník (1), Pracovník ostrahy (1).