Nabídka práce v obci Brumov-Bylnice

7 aktuálních volných míst

 • Příprava a prodej jídel

  Požadavky: příjemné vystupování k zákazníkům, poctivost. Náplň práce: příprava a výdej jídel. POZN: Zájemci se hlásí tel.

 • Prodavač/ka maso-uzeniny

  Nástup možný ihned POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů. NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, nábor ...

 • Prodavač/ka uzenin + lahůdek + pokladna

  POZN: Zájemci se hlásí osobně nebo tel. od 7.00 do 14.00 hod.

 • Prodavači potravinářského zboží

  Prodavač/ka uzenin + pokladní. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo osobně od 7.00 do 14.00 hod.

 • Tesař - pokrývač - klempíř

  Požadavky: vyučení v oboru výhodou, ne však podmínkou, praxe v oboru vítána. Náplň práce: rekonstrukce střech, montáž střech apod. Prac.poměr: HPP nebo ŽL (platové podmínky na domluvě). Místo výkonu práce: dle zakázek zaměstnavatele do 30 km. POZN: Zájemci se hlásí tel.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Požadavky: manuální zručnost, samostatnost praxe v oboru výhodou, flexibilita, spolehlivost, pracovitost První kontakt je možný POUZE mailem.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Místo výkonu práce: dle zakázek zaměstnavatele. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel.

 • Obsluha jeřábu a VZV

 • Dělníci v pilařské výrobě

  Práce v dřevařském průmyslu (pila) Fyzicky náročná práce.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Pracoviště: Zlínský kraj Z důvodu přesunů mezi stavbami a zajišťování dovozu materiálu je velkou výhodou ŘP sk. B, dále je výhodou znalost ukrajinštiny

 • Pokojská

  Náplň práce: práce pokojské v hotelovém provozu. Pouze dopolední směna. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

 • Projektant elektro

  Požadavky na zaměstnance: Elektrotechnické vzdělání, osvědčení dle vyhlášky 50/1978Sb nebo nově zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. (§ 7 Vedoucí elektrotechnik - není podmínkou), základní znalost aplikací CAD výhodou (programy Microstation, AutoCAD), znalost práce na PC (Word, Excel), řidičský průkaz skupiny B - ak ...

Najděte si práci v obci Brumov-Bylnice v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Brumov-Bylnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Brumov-Bylnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Brumov-Bylnice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst v obci Brumov-Bylnice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Brumov-Bylnice hledají zaměstnance tyto firmy: Kloboucká lesní s.r.o. (2), Jiří Švéda (2), 4P INVEST, s.r.o. (1), BEKOS stavby s.r.o. (1), Aria Hotels, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Prodavačka potravin (3), Zedník (2), Obsluha pily, zpracování dřeva (1), Jeřábník (1), Stavební dělník na stavbě (1).