Nabídka práce v obci Brtnice

7 aktuálních volných míst

 • Řidič pro rozvoz mraženého a chlazeného zboží

  Rozvoz mraženého zboží na základě objednávek zákazníků, jednání se zákazníky. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, řízení motorových vozíků (VZV) výhodou.

 • Asistent/ka

  Požadujeme znalost AJ aktivně, znalost práce na PC. Prosíme o zaslání životopisu na nelemico7@gmail.com.

 • Uklizečka,služby, řemeslné a manuální práce

  Vhodné i pro důchodce a ženy na rodičovské dovolené.Nabízíme Vám flexibilní pracovní dobu, dle dohody jde i na zkrácený úvazek.V případě zájmu pošlete profesní životopis na adresu: personalistik@procemm.cz

 • Asistent manažera exportního oddělení

  Požadujeme: anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni, znalost dalšího zahraničního jazyka výhodou, pečlivost, vlastní iniciativa, aktivní přístup Náplň práce: péče o stávající zákazníky/komunikace zejména prostřednictvím emailu/, tj.zpracování objednávek pro fakturaci, odbavování zahr. zásilek, komunikace s celními orgány, hospodářskou ...

 • Referent/ka informačního centra a společensko-kulturního centra

  Požadavky: - vzdělání SŠ-VOŠ-VŠ - velmi dobrá znalost českého jazyka (slovem i písmem), znalost alespoň jednoho světového jazyka AJ/NJ - velmi dobrá znalost práce s PC - ovládání grafických programů (tvorba městského zpravodaje v programu InDesign, editování webových stránek města, tvorba plakátů - zkušenosti s organizováním kulturně - společenskýc ...

 • Dělník - řidič

  Jednodenní služební cesty po ČR. Po prvním roce zaměstnání na dobu neurčitou. Výhodou ŘP skup. B, C. Nabízíme zázemí rodinné firmy. První kontakt telefonicky PO-PÁ od 8 do 16 hodin.

 • Kvalitáři činčilích kůží surových a vyčiněných

  Místo výkonu práce: Brtnice 353 Znalost jazyků na komunikativní úrovni - angličtina, čeština, srbština (komunikace se zákazníky a chovateli).

Najděte si práci v obci Brtnice v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Brtnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Brtnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru administrativa. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.