Nabídka práce v obci Brtnice

10 aktuálních volných míst

 • Seřezávač kůží

  Pozice: Manuální tenčení kůží na kotoučovém noži. Jedná se o práci především v sedě, řezání i větších kusů kůží - nutná síla v horní polovině těla! Zaučíme. Požadujeme - fyzickou zdatnost - manuální zručnost - pečlivost Preferujeme telefonický kontakt.

 • Asistent/ka ekonoma podniku

  Pracovní náplň: Denní účtování přijatých faktur, bankovních výpisů a pokladny. Zpracování podkladů pro přiznání k DPH, intrastatu, kontrolního hlášení ekokomu. Požadujeme: alespoň základní znalost podvojného účetnictví, pečlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B V případě zájmu zašlete životopis e-mailem: madera@fide.cz ...

 • Dělník, dělnice

  Ruční montážní práce vhodná spíše pro ženy, úkolová mzda. Práce je možná i na zkrácený úvázek, možno i brigádně a přijímáme i pracovníky se Změněnou zdravotní způsobilostí (OZP). V případě zájmů pošlete profesní životopis na adresu: promont@tiscali.cz.

 • Pracovník na vysokozdvižný vozík

  Příjmeme pracovníka s praxí na VZV. Nástup je možný ihned. Možno je i brigáda i na zkrácený pracovní poměr.

 • Manipulační dělník do skladu

  Příjmeme manipulační dělníky a dělnice do skladu,příprava materiálu do výroby. Požadovaná praxe s VZV. Možno i jako brigáda. Práce je vhodná i pro ženy.

 • Obchodní zástupce pro oblasti Kraj Vysočina, Jižní Čechy, Jižní Morava

  Pracovní náplň: Vedení obchodních schůzek se stávajícími zákazníky a potencionálními zákazníky, vč. prezentace nových výrobků a akcí, mapování přidělených oblastí z hlediska vývojových trendů trhu, aktivní komunikace s ostatními kolegy. Požadujeme: Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk. B. V přípa ...

 • Všeobecní účetní

  Požadavky - vzdělání ekonomického směru (min. SŠ s maturitou) - praxe v účetnictví, nutná znalost podvojného účetnictví - dobrá znalost Word, Excel - znalost programu Pohoda výhodou - znalost mzdové agendy výhodou - samostatnost, pečlivost Nabízíme - stravenky - nástup na dobu neurčitou - nástup možný ihned, nebo dle dohody ...

 • Pomocní pracovníci ve službách - pracovník muzea

  Pomocné práce při obnově a využití movitých a nemovitých kulturních památek. Náplň práce: pomocné práce bourací, stavební, tesařské, pokrývačské, konzervátorské, pomocné práce při zajištění společensko-kulturních akcí. Výhodou bydliště v Brtnici.

 • Pomocní pracovníci muzea

  Náplň práce: pomocné práce při evidenci a dokumentaci archeologických sbírek a sbírek muzejní povahy a knihovny, pomocné práce při provádění archeologických výzkumů v areálu, při zajištění společensko-kulturních akcí, pomocné práce stavební a při údržbě vnitřních a venkovních ploch. Výhodou bydliště v Brtnici. ...

 • Elektrikáři

  Provozní elektrikář - "vyhláška 50", rozvody EE, opravy, údržba, veř. osvětlení, vánoční výzdoba, údžba budov a zařízení města, evidence - správa majetku, ostatní technické a pomocné práce. První kontakt telefonicky 9:00-15:00 (PO-ST do 17:00)

Najděte si práci v obci Brtnice v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Brtnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 10 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Brtnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.