Nabídka práce v obci Brtnice

4 aktuálních volných míst

 • Účetní, administrativní pracovník

  Požadujeme znalost práce na PC, výhodou praxe v oboru nebo znalost účetního programu POHODA, výhodou ŘP sk. B. Nabídky s životopisem zašlete e-mailem na : eurofloorbrtnice@gmail.com.

 • Pomocní pracovníci muzea

  Náplň práce: pomocné práce při evidenci a dokumentaci archeologických sbírek a sbírek muzejní povahy a knihovny, pomocné práce při provádění archeologických výzkumů v areálu, při zajištění společensko-kulturních akcí, pomocné práce stavební a při údržbě vnitřních a venkovních ploch. První kontakt e-mailu.

 • Vedoucí obchodního úseku, řidič - rozvoz zboží

  Popis pozice: Vyhledávání a získávání nových klientů. Neustále vzdělávání se v oblasti marketingu. Samostatné vedení obchodních případů. Péče o stávající klienty a prohlubování spolupráce. Požadavky Obchodní talent, samostatnost, spolehlivost a flexibilita, zodpovědný přístup k práci, výbornou schopnost komunikace a argumentace. Vysoké praco ...

 • Asistent/ka

  Požadujeme znalost AJ aktivně, znalost práce na PC a výhodou řidičský průkaz sk. B. Prosíme o zaslání CV na nelemico7@gmail.com

Najděte si práci v obci Brtnice v okrese Jihlava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Brtnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Brtnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nejvyšší nabízený plat je 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.