Nabídka práce v obci Brniště

5 aktuálních volných míst

 • Zámečník, obsluha pálících CNC strojů, ohýbačky trubek

 • Svářeč kovů CO2 / MAG

  Místo výkonu práce: 471 29 Brniště Požadujeme minimálně 1 rok praxe v oboru svářeč CO2 - MIG/MAG.

 • Manipulant, řidič VZV

  Požadujeme: oprávnění na VZV s praxí 2 roky.

 • Provozní elektrikář, údržbář

  Provozní elektrikář, údržbář pro zámečnickou dílnu, žárovou zinkovnu. Požadujeme: Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 s praxí 2 roky, ŘP sk. B s praxí 2 roky. Nabízíme: dovolenou navíc.

 • Dílenský kontrolor kvality

  Provádění dílenské kontroly výroby - vstupní, mezioperační, výstupní kontrola především svařovaných dílů, kontrola dodržování stanovených technologických postupů, evidence, kalibrace a ověření používaných měřidel, spolupráce při výrobě přípravků, řízení a evidence reklamací, jejich analýza, zpracování nápravných opatření, NDT kontroly - PT+MT+VT. ...

Najděte si práci v obci Brniště v okrese Česká Lípa. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Brniště nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Brniště nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.