Nabídka práce v obci Březina - Mladá Boleslav

2 aktuálních volných míst

  • Chovatelé a ošetřovatelé prasat

    Místo výkonu práce: Březina č.p. 31 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště Prvotní kontakt: tel.: 601 122 151 (6:30-15 hod., e-mail: [email protected] nebo osobně Práce se zvířaty, krmení, ošetřování, manipulace. Mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou. Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům, dobrou pracovní morálku a ocho ...

  • Chovatelé a ošetřovatelé prasat

    Prvotní kontakt: E-mail: [email protected] -Povolení k zaměstnání dle par. 97 d). Kladný vztah ke zvířatům, znalost problematiky chovu zvířat, dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat. -zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky, dopravi, rekreaci, zdraví, penzijní a životní pojištění ...

Najděte si práci v obci Březina - Mladá Boleslav v okrese Mladá Boleslav. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Březina - Mladá Boleslav nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Březina - Mladá Boleslav nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 22 200 Kč do 33 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Březina - Mladá Boleslav volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Březina - Mladá Boleslav. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 22 200 Kč do 33 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Březina - Mladá Boleslav hledají zaměstnance tyto firmy: LIPRA PORK, a.s. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Chovatel, Ošetřovatel zvířat (2).