Nabídka práce v obci Branná

3 aktuálních volných míst

  • Ostatní pomocný/á pracovník/ce ve výrobě

    Jedná se o zaměstnání v minipivovaru. Praxi nepožadujeme, zaučíme. Náplní práce je plnění lahví a sudů pivem, mytí lahví a sudů a úklid prostor minipivovaru. Pracovní doba: od 7:00 do 15:30. Kontakt: e-mailem.

  • Číšník/servírka

    Osobní kontakt; Praxe v oboru výhodou. Schopnost základní komunikace v polštině nebo němčině výhodou. Kontakt: osobně na pracovišti Hotel Chateau Goldenstein, PO-PÁ 10-16 hod., telefonicky, e-mailem.

  • Číšník/servírka

    Upraveny podmínky VM; Týdenní turnusy. Obsluha v hotelové restauraci. Praxe výhodou, možnost zaučení. Pracovní doba směny 7-21 hod. Zaměstnanecké výhody: personální strava a ubytování zdarma. Odměny od 3 100 Kč do 5 300 Kč Kontakt: osobně po předchozí domluvě, telefonicky, e-mailem, kontaktní osoba: František Szabados, Soňa Demešová, 736 632 032, 7 ...

Najděte si práci v obci Branná v okrese Šumperk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Branná nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Branná nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 17 800 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.