Nabídka práce v obci Branná

3 aktuálních volných míst

  • Prodavač/ka - pokladní

    Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka. Náplň práce: - aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny - práce na pokladně - dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd. Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme: - ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem - vstřícné a příjemné vystup ...

  • Pomocný/á kuchař/ka

    Pomoc při přípravě jídel. Praxe výhodou, možnost zaučení. Zdravotní průkaz. Týdenní turnusy, od čtvrtka do středy, pracovní doba od 7 - 21.00 h. Zaměstnanecké výhody: podíl na dosahovaných tržbách. Kontakt: e-mailem.

  • Recepční

    Minimálně roční praxe na hotelové recepci. Znalost práce na PC - word, excel, internet. Znalost hotelového rezervačního systému Hotel Time velkou výhodou. Základní znalost cizích jazyků AJ nebo NJ. Trestní bezúhonnost. Pracovní doba směny 7-21.00 hod. Zaměstnanecké výhody: odměny od 3 100 do 5 300,- Kč, personální strava a ubytování zdarma. Konta ...

Najděte si práci v obci Branná v okrese Šumperk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Branná nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Branná nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 16 280 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.