Nabídka práce v obci Bouzov

3 aktuálních volných míst

  • Ošetřovatel/ošetřovatelka prasat

    Místo výkonu práce: Bouzov - Podolí. Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 6:00 - 16:00 hod. nebo emailem. Náplň práce krmení, ošetřování prasnic a selat od porodu do odstavu, umývání, úklid stájí, fyzicky náročnější práce. Pracovní doba: 2 týdny ranní směna 5-12h., 1týden odpolední směna 12-18h. Častá práce i o víkend ...

  • Plemenářský technik/technička

    Místo výkonu práce: Bouzov - Podolí. Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 6:00 - 16:00 hod. nebo emailem. Práce na PC, plemenářský program Genosus, zadávání údajů do PC, měření ultrazvuku na přístroji mindray, vrubování selat, vážení prasat, selat, hlášení údajů ohledně dotací na svaz chovatelů prasat. Pracovní doba 6,00 ...

  • Kuchař/kuchařka

    Pracoviště: Kozov č.p. 7, Bouzov. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe 3 roky. Zaměstnanecké výhody: ubytování a strava zdarma.

Najděte si práci v obci Bouzov v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bouzov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bouzov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.