Nabídka práce v obci Borovany

5 aktuálních volných míst

 • Dělník svozu odpadu

  Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou; zázemí silné společnosti; samostatnou práci a možnost seberealizace; vzdělávání v rámci firemního programu Popis pracovního místa: pracovní doba od PO-PÁ; svoz je prováděn ve dvousměnném provozu ( ranní směna 5:30 - 14:00 hod., odpolední směna 14:00 - 22:00 hod. ); místo výkonu práce Marius Pedersen a.s., ...

 • Mzdová účetní, personalista

  náplň práce: Samostatné kompletní zpracování a vedení mzdové agendy v podniku se 70 zaměstnanci, personalistika. požadujeme: Praxe na pozici mzdové účetní alespoň 2 roky, dobrá znalost související mzdové a pracovněprávní legislativy, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, ochotu, aktivní přistup.

 • Předák směny

 • Dělník ve výrobě - obsluha vzv a nakladače

  dělník v provozu recyklace pneumatik - práce na recyklační lince + obsluha VZV a nakladače,nástup ihned nutno předem volat

 • Obsluha čerpací stanice

Najděte si práci v obci Borovany v okrese České Budějovice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Borovany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Borovany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.