Nabídka práce v obci Bohdaneč

5 aktuálních volných míst

 • Samostatný kuchař/kuchařka

  Požadujeme: Aktivní přístup k práci a vlastní iniciativu Vyučení v oboru Praxe výhodou Zaměstnanecké výhody: Odpovídající platové ohodnocení (možnost vysokého výdělku v rámci přesčasů) Možnost stálého ubytování a strava zdarma Moderní pracovní prostředí Pohodový kolektiv Možnost seberealizace v moderní gastronomii V případě zájmu pište ...

 • Dělník v lesnictví

  Povolení k zaměstnání dle § 97 písm. d) ZoZ Požadujeme: praxe v oboru výhodou, zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu. Náplň práce: úklid klestu, sázení stromečků, vyžínání apod. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování. V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.

 • Elektrikář/mechanik údržby

  Povolení k zaměstnání dle § 97 písm. d) ZoZ Požadujeme: platnou zkoušku dle vyhlášky 50/1978 Sb., manuální a technická zdatnost, praxe v oboru. Náplň práce: průběžná kontrola strojů a zařízení, vykonávání preventivní údržby výrobních zařízení. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, měsíční odměny. V případě zájmu pište nebo volejte. ...

 • Dělník dřevařské výroby

  Povolení k zaměstnání dle § 97 písm. d) ZoZ Požadujeme: praxe v oboru výhodou, zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu. Náplň práce: obsluha rozmítací pily, kvalitář do výroby, 8 hod nebo 12ti hod směny - pouze denní. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, měsíční odměny. V případě zájmu pište nebo volejte. ...

 • Manažer cestovního ruchu se specializací na zahraniční anglicky mluvící klientelu

  Požadujeme: komunikace s anglicky mluvícími klienty společnosti, příprava projektů ajúrvedských programů a kuchyně - školení, příprava menu, zaučení kuchařů, příprava pro děti hostů hotelu. Zaměstnanecké výhody: poskytneme ubytování. V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.

Najděte si práci v obci Bohdaneč v okrese Kutná Hora. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bohdaneč nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bohdaneč nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 16 800 Kč do 60 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Bohdaneč volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Bohdaneč. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 800 Kč do 60 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Bohdaneč hledají zaměstnance tyto firmy: Dřevařské centrum, s.r.o. (2), Zelená Bohdaneč s.r.o. (2), Zámecké lesy s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (1), Truhlář (1), Elektrikář (1), Pracovník cestovní kanceláře (1), Kuchař (1).