Nabídka práce v obci Bítovany

2 aktuálních volných míst

  • Ošetřovatel exotických zvířat

    Místo výkonu práce: Bítovany NÁPLŇ PRÁCE: péče o exotická zvířata v podobě krmení a její přípravy, čištění ubikací, údržba areálu pracovní doba ponělí-pátek 7-15:30, + 2 víkendy v měsíci ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování, ubytování v novém domě První kontakt učiňte na emailové adrese [email protected] ...

  • Kuchař/ka

    Místo výkonu práce: Bítovany ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvky na obědy, osobní ohodnocení, fond FKSP První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese nebo přímo na provozovně MŠ Bítovany Po-Pá od 8 do 10 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

  • Pracovníci montovaných staveb

    Místo výkonu práce: Bítovany, celá ČR ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: po zapracování možnost stravenek První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Najděte si práci v obci Bítovany v okrese Chrudim. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bítovany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bítovany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 16 500 Kč do 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Bítovany volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Bítovany. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 500 Kč do 20 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Bítovany hledají zaměstnance tyto firmy: JAKMAR s.r.o. (1), Mateřská škola, Bítovany, okres Chrudim (1), Vladimír Blažek (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (1), Kuchař (1), Chovatel, Ošetřovatel zvířat (1).