Nabídka práce v obci Bítovany

5 aktuálních volných míst

 • Stavební údržbáři budov

  Místo výkonu práce: Bítovany 6 ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

 • Ředitel/ka MŠ - po dobu rodičovské dovolené

  Místo výkonu práce: Bítovany 76 NÁPLŇ PRÁCE: 20 hodin přímé pedagogické činnosti POŽADAVKY: odborná kvalifikace pro výkon činnosti ředitele/-ky v souladu s § 5 zák. č. 563/2004 Sb. o pedagog. Prac. Podrobnosti jsou zveřejněny na úřední desce obce Bítovany, www.bitovany.cz. Přihlášku, včetně příloh, zasílat v obálce označené : KONKURS-MŠ Bítovany ...

 • Chovatelé a ošetřovatelé koní

  Místo výkonu práce: Bítovany 6. Areál se nachází v Bítovanech u Chrudimi, je zde možnost ubytování v nově zrekonstruovaném bytě. NÁPLŇ PRÁCE: do soukromého statku přijmeme ošetřovatele/trenéra koní, případně dle dohody i dalších zvířat (kozy a lamy) - náplní práce je úklid stájí, krmení a vodění koní do výběhu + jejich trénink, údržba areálu, veden ...

 • Technolog/žka

  Místo výkonu práce: provozovna Bítovany 176 NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba 6 - 14:30 hod. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 100,- Kč První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

 • Obsluha CNC frézař/ka

  Místo výkonu práce: provozovna Bítovany 176 POŽADAVKY: Vyučení v oboru, vhodné pro muže i ženy. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 100,- Kč První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Najděte si práci v obci Bítovany v okrese Chrudim. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bítovany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bítovany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 27 530 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.