Nabídka práce v obci Bítovany

3 aktuálních volných míst

  • Technolog/žka

    Místo výkonu práce: provozovna Bítovany 176 NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba 6 - 14:30 hod. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 100,- Kč První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

  • Obsluha CNC frézař/ka

    Místo výkonu práce: provozovna Bítovany 176 POŽADAVKY: Vyučení v oboru, vhodné pro muže i ženy. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 100,- Kč První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

  • Prodavač/ka

    Místo výkonu práce: prodejna Bítovany 170 Nástup je možný ihned. Později smlouva na dobu neurčitou. Pracovní úvazek na 30 hodin týdně. NABÍZÍME: 5. týden dovolené k proplacení, 13. plat podle výsledků firmy. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo e-mailem.

Najděte si práci v obci Bítovany v okrese Chrudim. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bítovany nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bítovany nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 9 900 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.