Nabídka práce v obci Bílá Lhota

3 aktuálních volných míst

  • Laborant/ka

    Pracoviště: Bývalý areál Družstva, Bílá Lhota 34 (budova se nachází naproti bráně). Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Akreditovaná zkušební laboratoř zkoušející vlastnosti v oboru kamene a kameniva včetně jejich vzorkování, betonu, zemin, asfaltových směsí, umělého kameniva a strusky hledá zaměstnance na pracoviště v Bílé Lhotě. Požaduj ...

  • Odborný/á posuzovatel/ka řízení výroby a/nebo odborný/á posuzovatel/ka pro systémy kvality ve zkušebně kamene

    Pracoviště: Bývalý areál Družstva, Bílá Lhota 34 (budova se nachází naproti bráně). Nástup možný ihned. Oznámený subjekt, autorizovaná osoba, certifikační orgán na výrobky v oboru kamene a kameniva hledá zaměstnance na pracoviště v Bílé Lhotě. Požadujeme: - VŠ se zaměřením v oboru hornictví, těžba, geologie, stavebnictví - anglický, německý nebo ...

  • Řezník/řeznice do výroby a bourání masa

    Pracoviště: Bílá Lhota č.p. 76. Bourání vepřového a hovězího masa. Výroba masných výrobků. První kontakt je možný POUZE telefonicky.

Najděte si práci v obci Bílá Lhota v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Bílá Lhota nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Bílá Lhota nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.