Nabídka práce v obci Běrunice

2 aktuálních volných míst

  • Pěstitel - ovocnář - sadař

    Požadujeme : manuální zručnost, jedná se o práci v ovocném sadu a ovocných školkách; Zájemci se mohou hlásit osobně, telefonicky: 603 283 082, ÚT - ČT 10:00 - 14:00 hod. nebo e - mailem: [email protected]

  • Kontrolor/ka výroby

    Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měřidel, měření a kontrola ve strojírenské výrobě výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Výhody: benefity dle firemních směrnic, příplatky dle kolektivní smlouvy. Zájemci se mohou hlásit e-mailem, osobně nebo telefonicky v době 7:00 - 14:00 hod.

Najděte si práci v obci Běrunice v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Běrunice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Běrunice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 36 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Běrunice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Běrunice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 36 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Běrunice hledají zaměstnance tyto firmy: Ing. Pavel Voráček (1), SIAG CZ, s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Zemědělec (1), Kontrolor kvality (1).